Töötajad  
 
 
I
I
 

 

 

Peeter Kangur  juhataja   

peeter@maamt.ee

4471 0785511 268

 

Aivar Koppel  geodeesiainsener

aivar@maamt.ee

4431 065, 5511 267

 

Andri Pinnar  geodeet

andri@maamt.ee

4431 065

 

Viljar Vainult  tehnik-geodeet

viljar@maamt.ee

4431 065, 5511 722

 

Valdo Raud  tehnik-geodeet

valdo@maamt.ee

4471 078,  5568 135

 

Eve Jürgens  pearaamatupidaja

eve@maamt.ee

4471 078

 

Külli Põder  juhiabi

kylli@maamt.ee

4471 803, 5526 178

 

   

 

Pärnu Maamõõduteenistus OÜ  Õhtu põik 5 Pärnu 80010  Tel: 447 1803  maamt@maamt.ee